Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

ZESTAW GUM DO ĆWICZEŃ OPOROWYCH FITNESS CROSSFIT

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.475 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: nie
Minimalne zamówienie: 1 szt.

Opis produktu

ZESTAW GUM DO ĆWICZEŃ OPOROWYCH FITNESS CROSSFIT ZESTAW GUM DO ĆWICZEŃ OPOROWYCH FITNESS CROSSFIT
ZESTAW PIĘCIU GUM OPOROWYCH DO ĆWICZEŃ

+ 2 UCHWYTY RĄK

+ 2 UCHWYTY DO NÓG (REGULACJA NA RZEPY)

+ UCHWYT DO DRZWI

+ WOREK

  • BARDZO WYSOKA SPRĘŻYSTOŚĆ: poszczególne gumy zostały wykonane z materiału o bardzo dużej sprężystości, co umożliwia prowadzenie efektywnych treningów.
  • 3 MOŻLIWOŚCI MOCOWANIA: w zestawie znajdują się zarówno rączki, jak i rzepy mocujące na nogi, a także specjalny uchwyt do montażu pod drzwiami lub na drzwi.
  • SPECYFIKACJA: 5 gum o różnym oporze.
  • METALOWE ŁĄCZENIA: gumy oraz uchwyty mocujące posiadają metalowe zaczepy, które gwarantują szybkość, stabilność oraz bezpieczeństwo.
  • SZEROKIE ZASTOSOWANIE – możliwość wykorzystania do niezależnego treningu, jak również w ramach ćwiczeń fitness lub crossfit.

Opór poszczególnych gum:

  1. Żółta 4,5kg
  2. Zielona 6,8kg
  3. Czerwona 9,1kg
  4. Niebieska 11,3kg
  5. Czarna 14kg

W zależności od stopnia zaawansowania trenującego, istnieje możliwość wykorzystania jednej gumy bądź dowolnej ich liczby połączonej w jeden zestaw ćwiczeniowy.

Oferowane gumy są sprężyste i rozciągliwe, co gwarantuje wykonywanie ćwiczeń pod odpowiednim obciążeniem, dopasowanym do indywidualnych możliwości.

Każda z gum wyposażona jest w metalowe zaczepy (karabińczyki), które umożliwiają szybkie połączenie ze znajdującymi się w zestawie uchwytami mocującymi.