Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Podróżna Poduszka Turystyczna Do Samochodu Rogal

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.055 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: nie
Minimalne zamówienie: 1 szt.

Opis produktu

Podróżna Poduszka Turystyczna Do Samochodu Rogal Podróżna Poduszka Turystyczna Do Samochodu Rogal Podróżna Poduszka Turystyczna Do Samochodu Rogal
PODUSZKA DMUCHANA UNIWERSALNA, PODRÓŻNA

Wyjątkowo wygodna, uniwersalna poduszka. Doskonała zarówno w domu, jak i w trakcie podróży. Wystarczy ją nadmuchać. Jest wyjątkowo miękka i przyjemna, pokryta welurem.

Dbaj o swój kręgosłup podczas podróży! Wielogodzinna jazda jest bardzo męcząca, a spanie na siedząco lub w niewygodnej pozycji kończy się bólem kręgosłupa.

Koniec z bólem karku!

W każdą podróż zabieraj ze sobą poduszkę,

by wygodnie spędzić ten czas i zadbać o kondycję Twojego kręgosłupa! Kształt "rogala" doskonale utrzymuje Twój kark w odpowiedniej pozycji.

Poduszka jest niewielka i bardzo lekka, dzięki czemu można ją z łatwością zabrać w podróż samochodem, czy np. na pieszą wędrówkę. Po wypuszczeniu z niej powietrza i złożeniu mieści się w dłoni!

Idealna podczas:

- podróży (pociągiem, samolotem, samochodem itp.)

- siedzenia

- opierania się

- oglądania telewizji

- czytania

- spania

- do wypoczynku

PODUSZKA PODRÓŻNA

  • WYPROFILOWANA – poduszka w kształcie rogala zapewnia prawidłowe utrzymanie głowy i szyi w odpowiedniej i bezpiecznej pozycji dla mięśni oraz kręgosłupa, który dzięki poduszce znajduje się we właściwym miejscu.
  • KOMPAKTOWE WYMIARY – dzięki swoim niewielkim wymiarom poduszka doskonale sprawdzi się w podróży. Po wypuszczeniu z niej powietrza i złożeniu mieści się w dłoni. Podróżując często zasypiamy na siedząco, wówczas głowa oraz kręgosłup są w nieodpowiedniej pozycji, a podczas hamowania nasza głowa obija się o szybę, dzięki zastosowaniu poduszki nasze ciało znajduje się w bezpiecznej i wygodnej pozycji.
  • MATERIAŁ - jest wyjątkowa miękka i przyjemna, pokryta welurem. Klasyczna kolorystyka dodaje walorów estetycznych produktu.
  • PRAKTYCZNA - Poduszka nie tylko sprawdzi się podczas jazdy samochodem, ale będzie również doskonałym rozwiązaniem podczas lotu samolotem, albo po prostu w domu siedząc na fotelu i czytając książkę, czy też pracując przy komputerze.
  • SPECYFIKACJA - kolor: szary ,granatowy  36x26cm;. / wys.) waga: 65g

KOLORY ;

  • SZARY