Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

LAMPKA LED MINI BIURKOWA NOCNA NA BIURKO SZKOLNA

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.6 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

LAMPKA LED MINI BIURKOWA NOCNA NA BIURKO SZKOLNA LAMPKA LED MINI BIURKOWA NOCNA NA BIURKO SZKOLNA LAMPKA LED MINI BIURKOWA NOCNA NA BIURKO SZKOLNA LAMPKA LED MINI BIURKOWA NOCNA NA BIURKO SZKOLNA

ELASTYCZNY STATYW – obracane o 360° oraz ruchome we wszystkich płaszczyznach ramię pozwala na dopasowanie źródła światła do indywidualnych potrzeb.

PRZENOŚNA – lampka gwarantuje intensywne oświetlenie dzięki wydajnym diodom zasilanym przez 3 baterie AAA. Dzięki zasilaniu bateryjnemu można ją z łatwością przenosić, bez plątaniny kabli.

SPECYFIKACJA – ilość diod LED: 4, zasilanie: 3x bateria AAA 1,5V, wymiary (dł/szer/wys): 5,5/8,5/27,5cm, waga: 45g.

OCHRONA WZROKU – 4 jasne diody zapewniają wysoką jasność świecenia przy jednoczesnej ochronie oczu dzięki mlecznej osłonce.

PRAKTYCZNA – lampka doskonale sprawdzi się jako źródło światła przy komputerze, stoliku nocnym, ale także w garażu, czy warsztacie, przy wykonywaniu precyzyjnych prac manualnych.


SPECYFIKACJA

ilość diod LED: 4

zasilanie: 3x bateria AAA 1,5V (brak w zestawie)

wymiary (dł/szer/wys): 5,5/8,5/27,5cm

waga: 45g

waga z opakowaniem: 58g


Prawidłowe oświetlenie miejsca pracy z dokumentami, kącika nauki z własnoręcznie przygotowanych notatek czy fotela do relaksu z książką bądź ulubionym czasopismem, to bezpieczeństwo dla wzroku i wyjątkowa przyjemność.

Lamka biurkowa stanowi źródło światła, które gwarantuje poziom oświetlenia wymagany do efektywnego czytania bądź pracy. Może być także traktowana jako akcesorium, które postawimy przy ekranie monitora, aby poprzez rozproszenie, zmniejszyć obciążenie wzroku przez emitowane przez niego, jednolite i intensywne światło.


Elastyczny, obracany o 360° i ruchomy we wszystkich płaszczyznach statyw pozwala na dokładne dopasowanie strumienia światła. Lampka jest zasilana bateriami (brak w zestawie). Uruchomienie oświetlenia odbywa się za pomocą przycisku. Lampka posiada ciekawy, futurystyczny kształt. Biała, gładka powierzchnia jest także łatwa w czyszczeniu. Małe wymiary oraz zasilanie na baterie powodują, że można ją bez problemu spakować i zabrać ze sobą w podróż.


Dostępne kolory:

  • Biały
  • Zielony