Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

VAKOSS SPRĘŻONE POWIETRZE SPRĘŻONY GAZ 400ML RURKA

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.5 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

VAKOSS SPRĘŻONE POWIETRZE SPRĘŻONY GAZ 400ML RURKA VAKOSS SPRĘŻONE POWIETRZE SPRĘŻONY GAZ 400ML RURKA VAKOSS SPRĘŻONE POWIETRZE SPRĘŻONY GAZ 400ML RURKA

Vakoss Sprężony Gaz CK-664

Skompresowany środek czyszczący VAKOSS przeznaczony do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Można go stosować w urządzeniach elektronicznych czy mechanicznych.

  • pojemność 400ml
  • rurka w zestawie

Skompresowany środek czyszczący VAKOSS (firmowy nie ryzykuj - kup sprawdzony produkt) przeznaczony do czyszczenia trudno dostępnych miejsc w komputerze lub sprzęcie fotograficznym.

Idealnie nadaje się do usuwania kurzu, zabrudzeń, płynów i wszystkich innych zanieczyszczeń, które przylegają luźno do czyszczonych powierzchni. Nie wchodzi w reakcje z innymi materiałami. Całkowicie czysty, nie pozostawia żadnych plam czy śladów. W odróżnieniu od innych produktów dostępnych na rynku pojemnik napełniony wysokiej jakości, bezwonnym gazem ekologicznym zgodnie z najnowszymi normami Unii Europejskiej. Zastosowanie odpowiedniej mieszaniny skroplonych gazów pod wysokim ciśnieniem gwarantuje dokładne czyszczenie oraz zwiększoną wydajność produktu. Produkt nie zawiera freonu, bezzapachowy.