Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

BINGO GRA TOWARZYSKA LOGICZNA LINE UP RODZINNA

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.45 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

BINGO GRA TOWARZYSKA LOGICZNA LINE UP RODZINNA BINGO GRA TOWARZYSKA LOGICZNA LINE UP RODZINNA BINGO GRA TOWARZYSKA LOGICZNA LINE UP RODZINNA

BINGO GRA TOWARZYSKA LOGICZNA LINE UP RODZINNA

Wspaniała zabawa z grą logiczną dla Rodziny !

GRA "BINGO" LOTTO

  • GRA RODZINNA BINGO – ta wyjątkowo emocjonująca gra do doskonały sposób na spędzenie czasu niezależnie od pogody czy miejsca w którym się znajdujemy. Sprawi, że na twarzach uczestników zagości wiele radości i zapewni mnóstwo niezapomnianych emocji.
  • KOMPAKTOWE ROZMIARY – zestaw posiada kompaktowe rozmiary, co sprawi, że możesz zabrać ją ze sobą do samochodu, pociągu, na piknik czy grilla. Zestaw składa się z maszyny losującej, 90 kuleczek, 12 kart.
  • DLA KAŻDEGO – gra bingo doskonale sprawdzi się zarówno dla tych młodszych jak i starszych graczy. Do zabawy możesz zaprosić całą rodzinę oraz znajomych – liczba graczy jest nieograniczona.
  • SPECYFIKACJA – kolor: wielokolorowy; materiał: tworzywo sztuczne; wymiary (szer/dł/wys): 11,5x14x11cm;

W zestawie:

  • GRA
  • Firmowe opakowanie

Zasady gry:

Gra rozpoczyna się od umieszczenia ponumerowanych kulek wewnątrz maszyny losującej.

Prowadzący grę kręci korbką maszyny losującej. Z maszyny losującej wypada kolejno 5 kulek. Gdy kulka wypadnie z maszyny, prowadzący odczytuje głośno jej numer i kładzie kulkę na planszy kontrolnej.

Gdy któryś z uczestników zakryje wszystkie 5 numerów w jednym poziomym rzędzie na swojej karcie, głośno krzyczy BINGO!!!


INSTRUKCJA :

Umieść wszystkie 90 kulek w obracającym się pojemniku na początku gry, naciskając klawisz na otworze wejściowym .

Kulki wysuwają się automatycznie po obróceniu korby. Gracze otrzymują karty z  wydrukowanymi 15 losowymi liczbami.

Jeden gracz wyodrębnia liczby ( od 1 - 90 ) i wszyscy gracze zaznaczają odpowiednią liczbę na swoich kartach, jeśli jest tam.

Nagrody są przyznawane graczom, którzy mają zestawy czterech zwycięskich liczb ( 4 liczby w tym samym rzędzie ) , pięć zwycięskich liczb ( 5 liczb w tym samym rzędzie), BINGO ( wszystkie liczby na karcie ) .

Nagrody mogą być również przyznane dla pierwszych graczy , którzy otrzymają dwie liczby i trzy liczby w tym samym rzędzie .