Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

GRA PIRAT ZRĘCZNOŚCIOWA SZALONY W BECZCE PIRATA

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.45 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

GRA PIRAT ZRĘCZNOŚCIOWA SZALONY W BECZCE PIRATA GRA PIRAT ZRĘCZNOŚCIOWA SZALONY W BECZCE PIRATA GRA PIRAT ZRĘCZNOŚCIOWA SZALONY W BECZCE PIRATA

GRA ZRĘCZNOŚCIOWA SZALONY PIRAT W BECZCE UKŁUJ PIRATA

Gra polega na wkładaniu szabli do wybranych przez siebie dziurek w beczce.

Jeżeli zrobisz to niezręcznie,Pirat ucieknie z beczki, a Ty… przygrywasz.

Gra wymaga zręczności i buduje napięcie.

Jest łatwa do nauczenia i zabawna.


Zestaw zawiera:

  • 1 beczka
  • 1 pirat
  • 8 kolorowych szabli

Zasady gry:

Czas przypuścić atak na piracki statek i zdobyć skarb. Zachowując ostrożność wprawnego wilka morskiego, każdy z graczy kolejno wkłada w szczeliny w beczce po jednym mieczu. Możecie umówić się, że każdy z graczy wkłada miecze w określonym kolorze: zielonym, żółtym, niebieskim, czerwonym. Na tego, kto się zagapi i narobi rumoru podczas wkładania miecza, czeka srogi gniew brodatego pirata. Kiedy jego głowa nagle wyskoczy ze środka beczki, gracz przegrywa i traci szanse na dostęp do skarbu. Jednak, zamiast ze strachu brać nogi za pas, będziecie śmiać się do rozpuku i na nowo rozpoczniecie emocjonującą zabawę.

Mnóstwo dobrej zabawy i zdrowa rywalizacja!

Piracka Beczka to ulubiona gra zręcznościowa małych i dużych. Jeśli nie miałeś pomysłu na wolne popołudnie, teraz już wiesz, że Piracka Beczka to strzał w dziesiątkę! W trosce o najmłodszych, zabawkę wykonano z wysokiej jakości, atestowanego i estetycznego tworzywa. Zabawka nie posiada żadnych ostrych krawędzi ani elementów, którymi dziecko mogłoby się skaleczyć.