Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH Z POWERBANKIEM

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.15 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH Z POWERBANKIEM SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH Z POWERBANKIEM SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH Z POWERBANKIEM

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE Z POWERBANKIEM

 • DOUSZNE – słuchawki douszne z konstrukcją zamkniętą to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla sportowców, ale i młodych rodziców, którzy ręce zawsze mają zajęte. To również świetne rozwiązanie w komunikacji miejskiej i na ulicy, gdzie lepiej schować cenny telefon. Pozwól sobie na korzystanie ze słuchawek bez żadnych plączących się kabli, bez uczucia uwiązania do telefonu. Odtwarzana na nich muzyka ma czyste i wyraźne dźwięki, nawet przy dużej odległości od urządzenia, z którym współpracują, a prowadzone rozmowy nie mają żadnych zakłóceń.
 • ETUI / POWERBANK - etui do słuchawek spełnia również funkcję powerbanka o pojemności 300 mAh. Dzięki niemu nie musisz przejmować się że podczas treningu lub długiej wędrówki słuchawki się rozładują. Dzięki temu zyskujesz mobilność i komfort użytkowania, nie ważne w jaki miejscu się znajdujesz.
 • POŁĄCZENIE BLUETOOTH – słuchawki pracują bezprzewodowo, dzięki temu nie ma konieczności podłączania ich za pomocą przewodów do urządzenia, co znacznie ułatwia użytkowanie – np. podczas aktywności fizycznej. Słuchawkami można bez problemu sterować za pomocą jednego przycisku. Łatwo i szybko z jego pomocą przełączymy między odtwarzanymi utworami, ale także odbierzemy i zakończymy połączenie.
 • WBUDOWANY MIKROFON – słuchawki są kompatybilne z większością telefonów dostępnych na rynku, a wbudowany mikrofon pozwala na odbieranie połączeń i rozmowy bez konieczności wyjmowania telefonu. Podwójne wciśniecie przycisku powoduje, że słuchawki połącza się z ostatnio wybranym numerem. Obie słuchawki posiadają mikrofon, co pozwala na prowadzenie rozmowy telefonicznej nawet z 3 osobami. Np. podczas wspólnego wypadu jedną ze słuchawek możesz oddać drugiej osobie.

SPECYFIKACJA

 • rodzaj słuchawek: douszne
 • konstrukcja: zamknięta
 • mikrofon: tak
 • transmisja sygnału: bluetooth 5.0
 • czas czuwania: 100h
 • czas pracy: 3,5h
 • czas ładowania: 1h
 • pojemność akumulatora: 300mAh
 • zakres częstotliwości: 20-20000Hz
 • zasięg: 10 m (bez przeszkód)
 • wymiary etui (dł/szer/wys): 5,5/4/4 cm
 • wymiary słuchawki (dł/szer/wys): 2,4/1,9/3 cm
 • długość przewodu: 21,5 cm
 • waga zestawu:0,1kg
 • waga z opakowaniem: 0,15 kg

Idealne rozwiązanie dla sportowców i osób aktywnych. Słuchawki bezprzewodowe bluetooth doceni każdy, kto ceni swobodę, wolne ręce i nieskrępowane niczym ruchy. Douszne słuchawki bezprzewodowe pozwalają na słuchanie muzyki wprost z telefonu, który może znajdować się nawet w odległości 10 metrów od użytkownika. Bez żadnych plątających się kabli, bez uczucia uwiązania do telefonu.

Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem mogą z powodzeniem służyć nie tylko do odtwarzania muzyki, ale również do odbierania połączeń i rozmów telefonicznych. To wygodne rozwiązanie nie tylko dla sportowców, ale i młodych rodziców, którzy ręce zawsze mają zajęte. To również świetne rozwiązanie w komunikacji miejskiej i na ulicy, gdzie lepiej schować cenny telefon.

Dzięki słuchawkom bezprzewodowym bluetooth możemy słuchać muzyki nawet przez 3,5 godziny ciągiem, bez konieczności ładowania. Samo naładowanie dousznych słuchawek bezprzewodowych trwa bardzo krótko – wystarczy 60 minut i znów są gotowe do pracy. Kabel do ładowania słuchawek znajduje się w zestawie. Wystarczy włożyć je do etui, podłączyć je do przewodu, a słuchawki będą się ładować.


ŁATWE STEROWANIE

Sterowanie słuchawkami bezprzewodowymi z mikrofonem jest bardzo proste – jeden przycisk, dzięki któremu można nie tylko przeskakiwać między utworami, ale również odbierać i rozłączać rozmowy – nawet w dużej odległości od telefonu. Podwójne wciśniecie przycisku powoduje, że słuchawki połącza się z ostatnio wybranym numerem.

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth to wysoka jakość dźwięku, bez żadnych zakłóceń – zarówno podczas słuchania muzyki, jak również podczas rozmów telefonicznych.


WYGODNE GUMKI

Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem posiadają elastyczną, dopasowującą się do ucha gumkę, dzięki czemu idealnie trzymają się ucha i nie wypadają.

Douszne słuchawki bezprzewodowe nie tylko doskonale spełniają swoją funkcję, ale również świetnie się prezentują – oryginalny design doceni każdy, kto lubi dobrze wyglądać.


WODOODPORNOŚĆ KLASY IPX6

Całkowita ochrona przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę, więc swobodnie można ich używać w trakcie lekkiego deszczu oraz podczas wycieczek np. Górskich.


FUNKCJA POWERBANKA / PRZEWÓD W ZESTAWIE

Etui do słuchawek spełnia również funkcję powerbanka o pojemności 300 mAh. Dzięki niemu nie musisz przejmować się że podczas treningu lub długiej wędrówki słuchawki się rozładują.