Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

HUŚTAWKA DLA DZIECI OGRODOWA BUJAWKA REGULOWANA

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.9 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 20 szt. (1 op.)

Opis produktu

HUŚTAWKA DLA DZIECI OGRODOWA BUJAWKA REGULOWANA HUŚTAWKA DLA DZIECI OGRODOWA BUJAWKA REGULOWANA HUŚTAWKA DLA DZIECI OGRODOWA BUJAWKA REGULOWANA

Huśtawka na linie to fantastyczny produkt stworzony z myślą o zabawie dla najmłodszych. Dostarczy nie tylko rozrywki, ale pozwoli również na rozwinięcie koordynacji i sprawności ruchowej. Zamontowana na świeżym powietrzu sprawi, że dziecko z chęcią będzie chciało korzystać z uroków przebywania na dworze.

Huśtawki można używać samodzielnie lub w połączeniu z innymi konstrukcjami. Sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie, ale również jako element uzupełniający do podwieszenia na konstrukcji placu zabaw. Przystosowana jest do różnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu może służyć na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Huśtawka z pewnością sprawi mnóstwo radości, urozmaici czas wolny i przegoni nudę. To doskonała forma zabawy. Korzystanie z niej to sama przyjemność niezależnie od miejsca. W domu, w ogrodzie czy na wyjeździe, wszędzie sprawdzi się idealnie. Huśtawka nadaje się wyśmienicie na prezent.

Siedzisko zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak działanie promieni słonecznych, deszcz czy też niska temperatura. Siedzisko jest specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu korzystanie z niego jest komfortowe i przyjemne. Dziecko siedzi stabilnie i może się bezpiecznie huśtać.


Montaż huśtawki jest niezwykle prosty i nie wymaga skomplikowanych czynności czy doświadczenia. Plastikowa huśtawka na linach jest lekka i posiada niewielkie rozmiary, co sprawia, że przeniesienie jej czy też zabranie w podroż nie stanowi większego problemu. Wytrzymałe liny i metalowe, solidne elementy mocujące gwarantują bezpieczeństwo dziecka i dają pewność, że huśtawka się nie zerwie.

Największe zalety huśtawki:

✅STABILNA – siedzisko wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego; metalowe elementy zapewniają trwałość i bezpieczeństwo; wytrzymałe liny gwarantują, że huśtawka się nie nie zerwie.

✅LEKKA – niska waga powoduje, że łatwo ją przenosić oraz transportować.

✅PROFILOWANE SIEDZISKO – specjalnie zaprojektowany kształt siedziska wpływa na wygodę i komfort użytkowania.

✅ŚWIETNA ZABAWA – zapewni rozrywkę dzieciom w czasie wolnym; uprzyjemni czas zarówno w domu, jak i na zewnątrz.


Specyfikacja:

  • wiek: 3+
  • wymiary (dł/szer/wys): 43/16,5/max. 175cm
  • waga: 900g
  • certyfikaty: CE, EN 71
KOLOR;
kolor wysyłany jest w mixie
kolor zależny jest od dostawy