Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

TABLICA DLA DZIECI MAGNETYCZNA KREDOWA DWUSTRONNA

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 1.8 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

TABLICA DLA DZIECI MAGNETYCZNA KREDOWA DWUSTRONNA TABLICA DLA DZIECI MAGNETYCZNA KREDOWA DWUSTRONNA TABLICA DLA DZIECI MAGNETYCZNA KREDOWA DWUSTRONNA

TABLICA DREWNIANA DWUSTRONNA

2 MOŻLIWOŚCI UŻYTKOWANIA -tablica może być montowana na 2 sposoby. Może być skierowana do nas tablicą czarną, bądź białą. W zestawie znajdują się duże śruby, które pozwolą na wygodną zmianę pozycji.

✅ DREWNIANA - rama wielofunkcyjnej tablicy edukacyjnej wykonana jest w całości z drewna. Każda z części została pomalowana inną farbą – żółtą, zieloną, niebieską oraz czerwoną. Wszystko jest doskonale wyszlifowane i bezpieczne dla najmłodszych.

✅ BAWI I UCZY - tablica edukacyjna pobudza wyobraźnię i kreatywność, a także ćwiczy zdolności manualne u najmłodszych. Świetna zabawa nigdy nie ma końca. Tablica nie tylko bawi, ale również uczy cierpliwości oraz rozwija koncentrację. To wspaniały pomysł na prezent dla każdego malucha!

✅ PRAKTYCZNA PÓŁKA – pod spodem znajduje się półeczka, która pozwoli na przechowywanie np. kredy, bądź innych małych zabawek dziecka.


W ZESTAWIE

  • Tablica dwustronna
  • Karton kolorowy Producenta

GRATIS

  • mazak
  • gąbka
  • 3 kredy

Rewelacyjny zestaw dla każdego małego dziecka.

Edukacyjna tablica to zapewnienie wyśmienitej zabawy, bez względu na płeć. Kochają ją chłopcy, kochają ją dziewczynki – również rodzice chętnie się nią bawią ze swoimi pociechami.

Wielofunkcyjna tablica edukacyjna :

✅ Pobudza wyobraźnię i kreatywność,

✅ Ćwiczy zdolności manualne u najmłodszych.

✅ Świetna zabawa nigdy nie ma końca.

Tablica nie tylko bawi, ale również

✅ uczy cierpliwości,

✅ rozwija koncentrację oraz

✅ ćwiczy pamięć.

To wspaniały pomysł na prezent dla każdego malucha!


✅ WYKONANA Z DREWNA

Rama wielofunkcyjnej tablicy edukacyjnej wykonana jest w całości z drewna, każda z części została pomalowana inną farbą – żółtą, zieloną, niebieską oraz czerwoną. Wszystko jest doskonale wyszlifowane i bezpieczne dla najmłodszych.


✅  PÓŁECZKA

Pod spodem znajduje się praktyczna półeczka, która pozwoli na przechowywanie np. kredy a także innych zabawek malucha.


✅ 2 MOŻLIWOŚCI UŻYTKOWANIA

Czarna strona tablicy przeznaczona jest do malowania kredą. Całość takich kredowych rysunków można bez problemu zmazać po skończonej zabawie za pomocą dołączonej do zestawu gąbeczki. Biała strona tablicy przeznaczona jest do malowania mazakiem suchościeralnym (który również można zmazać gąbeczką na koniec zabawy).


SPECYFIKACJA

  • wiek: 3+
  • materiał konstrukcji: drewno
  • wymiary (dł/szer/wys): 33X39X65
  • waga zestawu: 1kg
  • waga z opakowaniem: 1,8kg