Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

PISTOLET DO MASAŻU MOCNY MASAŻER MASSAGE GUN PRO

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.4 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

PISTOLET DO MASAŻU MOCNY MASAŻER MASSAGE GUN PRO PISTOLET DO MASAŻU MOCNY MASAŻER MASSAGE GUN PRO PISTOLET DO MASAŻU MOCNY MASAŻER MASSAGE GUN PRO PISTOLET DO MASAŻU MOCNY MASAŻER MASSAGE GUN PRO

Kompaktowy pistolet do masażu model MINI

Specyfikacja Urządzenia Masującego:

  • 4 PRĘDKOŚCI -  do 4000 obrotów na minutę!
  • moc 8.4 V
  • akumulator: litowo-jonowy;
  • pojemność akumulatora: 1200 mAh;
  • czas ładowania: 90 min;
  • czas pracy: 1-3 godzin;
  • 4 KOLORY DO WYBORU

Oferowany Zestaw Zawiera:

 Pistolet masujący

✅ Kabel do ładowania

✅ Instrukcję obsługi

✅ Pudełko producenta

Na rynku znajdziecie sporo pistoletów do masażu - od profesjonalnych urządzeń, które sprawdzą się na siłowniach i w klubach fitness, aż po niewielkie, ale bardzo praktyczne masażery do użytku prywatnego - taki jest właśnie nasz pistolet do masażuNa czym polega masaż pistoletem?

Pistolet do masażu wykorzystuję pneumatyczny, wibrujący i pulsacyjny nacisk, który wprawia mięsień w drżenie i jednocześnie go rozluźnia i rozgrzewa.

Ten typ masażu ma też ogromne znaczenie w poprawie krążenia, mobilizacji zastałych mięśni po kontuzjach i przy tradycyjnym skurczu, który może sprawiać dolegliwości bólowe i ograniczenia ruchowe.

Specyficzne wibracje i terapia uderzeniowa znakomicie radzą sobie też z rozbiciem punktów spustowych, które powodują długotrwałe i nieprzyjemne dolegliwości.


Pistolety do masażu najczęściej są wykorzystywane po treningach

Jako forma wyciszenia i relaksu dla mięśni, co przyczynia się do szybszej regeneracji organizmu.

Niektórzy korzystają z nich także przed treningiem, jako formy przyspieszonej rozgrzewki.

Masażer pomoże także przy dolegliwościach związanych z bólem pleców, karku, nawracających stanów zapalnych mięśni i w stanach wzmożonego napięcia mięśniowego.

Warto podkreślić, że z pistoletów do masażu korzystają sportowcy, trenerzy i fizjoterapeuci, którzy ufają w dobroczynny wpływ pulsacji.


Kompaktowa forma i wielka moc

Jego niewielki gabaryt kryje potężną maszynę masującą charakteryzującą się unikalną, gładką i antybakteryjną głowicą, którą można wprowadzić w ruch pulsacyjny w trzech trybach. Wszystko obsługiwane jest za pomocą jednego, funkcjonalnego przycisku. Niezawodną pracę urządzenia wspiera mocna, litowa bateria (1500 mAh) ładowana za pomocą dołączonego kabla USB. O niskim poziomie naładowania baterii informuje niebieska, migająca dioda.

Niewielki gabaryt urządzenia sprawia, że pistolet do masażu można zabrać nie tylko na siłownie, ale również w podróż czy na wakacje. Jego dobroczynny wpływ będzie miał znaczenie przy intensywnych treningach, w czasie nagłych skurczów mięśni, a także jako sposób na relaks po długim i stresującym dniu, kiedy mięśnie pleców i karku dają się najbardziej we znaki.

To znakomite rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznego, ale niedrogiego urządzenia, które spełni ich oczekiwania i zapewni prostą oraz bezpieczną terapię mięśni.


KOLORY;
kolory wysyłane są w mixie
kolory zależne są od dostawy