Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

TABLICA TABLET MAGNETYCZNY MAGPAD 380 KULEK RYSIK

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.3 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

TABLICA TABLET MAGNETYCZNY MAGPAD 380 KULEK RYSIK TABLICA TABLET MAGNETYCZNY MAGPAD 380 KULEK RYSIK TABLICA TABLET MAGNETYCZNY MAGPAD 380 KULEK RYSIK

✅ TABLICA + KULKI MAGNETYCZNE + RYSIK Z MAGNESEM + WZORY

  • ✔️TABLICA MAGNETYCZNA AŻ 380 OTWORKÓW / KULEK - ta wyjątkowa tablica to doskonały sposób na nudę! Można rysować na niej jak na kartce papieru. Wystarczy, że pociecha dotknie odpowiedniego otworu rysikiem, a kulka znajdująca się wewnątrz tablicy uniesie się i wypełni otwór. Korzystanie z zabawki w dużej mierze przyczynia się również do ochrony środowiska. Nie musisz ciągle kupować przyborów do rysowania – wystarczy, że korzystasz z tablicy.
  • ✔️ROZWIJA– zabawa z tablicą to świetny sposób na rozwijanie zdolności manualnych, zręczności, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz praktykowanie zdolności logicznego myślenia. Z zabawką dzieci ćwiczą również cierpliwość i koncentrację. Jest to kreatywny sposób na wyśmienitą zabawę z rodzicami.
  • ✔️BEZPIECZNA – mag pad jest bezpieczny dla dzieci. Kulki, które znajdują się w środku tablicy, nie wydostaną się na zewnątrz. Świetnie sprawdzi się dla dzieci, które są za małe na zwykłe kredki czy farby (bo np. wkładają je do ust).

✅ SPECYFIKACJA

  • materiał; tworzywo sztuczne / metal ⏪
  • ⏩ ilość otworów / kulek: 380 ⏪
  • ⏩ wymiary (dł/szer/wys) 22/17,5/1 cm ⏪
  • ⏩ waga; 0,32 kg ⏪
  • ⏩ waga w opakowaniu: 0,41 kg ⏪

✅ W ZESTAWIE

  • tablica
  • rysik

✅ KOLORY

kolory wysyłane są w mixie
kolory zależne są od dostawy

✔️ Nasz pad to doskonały zamiennik zwykłych kartek z bloku i kredek czy pędzli.

✔️ Zapomnij o porysowanych meblach, ścianach i podłodze. Zabawka jest niezwykle łatwa w obsłudze – sprawdzi się zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci.

✔️ Wystarczy, że maluch przejedzie rysikiem po wybranych otworkach a w ich miejscu pojawią się wypukłe kulki, które stworzą niesamowite kompozycje.

✅ Od teraz Twoje dziecko ogranicza tylko jego wyobraźnia!


✔️ SPECJALNY RYSIK MAGNETYCZNY W ZESTAWIE

Specjalny rysik z magnesem znajduje się w uchwycie z boku tablicy. Dzięki temu nigdy się nie zgubi.

✔️ZABAWKA UCZY KREATYWNEGO MYŚLENIA

Dziecko może korzystać z szablonów dołączonych do zestawu, ale w każdej chwili może tworzyć swoje własne kompozycje. Od teraz Twoje dziecko ogranicza tylko jego wyobraźnia!

✔️NADAL SZUKASZ PREZENTU?

Zestaw sprawdzi się idealnie jako prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek na rożne okazje, m.in. urodziny, dzień dziecka, mikołajki czy też święta.