Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

PODGRZEWACZ WOSKU TWARDEGO DO WOSKU W PUSZCE

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.5 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

PODGRZEWACZ WOSKU TWARDEGO DO WOSKU W PUSZCE PODGRZEWACZ WOSKU TWARDEGO DO WOSKU W PUSZCE PODGRZEWACZ WOSKU TWARDEGO DO WOSKU W PUSZCE

✅ PODGRZEWACZ WOSKU

 • ✔️ REGULACJA TEMPERATURY – podgrzewacz posiada płynną regulację temperatury; szybko rozgrzewa wosk, a dzięki pokrywce utrzymuje stałą temperaturę.
 • ✔️ DIODA KONTROLNA – w momencie gdy podgrzewacz osiągnie wybraną temperaturę włączy się dioda; to bardzo duże ułatwienie podczas wykonywania zabiegu. Podgrzewacz nie wymaga ciągłego kontrolowania czy wosk jest już rozpuszczony.
 • ✔️ POKRYWKA – do zestawu dołączono przeźroczystą pokrywkę, która nie tylko chroni przed zabrudzeniami, a także zapewnia utrzymanie stałej temperatury przez okres wykonywania zabiegu. Dzięki temu, że pokrywka jest przeźroczysta możemy doglądać na jakim etapie roztapiania jest nasz wosk. Na pokrywce znajdują się 3 otwory, które odpowiadają za odprowadzenie nadmiaru pary.
 • ✔️ NA WOSK TWARDY W PUSZCE I MIĘKKI – innowacyjna metoda bez paskowa z użyciem wosku twardego (brak w zestawie), która nie wymaga użycia pasków. Ten rodzaj depilacji przeznaczony jest dla osób, które zaczynają korzystać z depilacji woskowej i mają wrażliwą skórę. Oraz tradycyjna metoda paskowa z użyciem wosku miękkiego (brak w zestawie) ten rodzaj depilacji przeznaczony dla osób, które już miały styczność z depilacją woskową i nie mają już wrażliwej skóry.

✅ DOSTĘPNE KOLORY :

 1. BIAŁY ⏪
 2. RÓŻOWY ⏪
 3. FIOLETOWY ⏪
 4. CZARNY ⏪

Wyboru koloru należy dokonać WYŁĄCZNIE w formularzu Allegro (PAYU) dostępnym po zakupie - informacje dla sprzedającego.W przypadku braku wybranego koloru lub braku informacji wysłany zostanie kolor losowy.


✅ SPECYFIKACJA

 • Materiał podgrzewacza: ABS
 • Napięcie: 220-240V
 • Częstotliwość: 50-60 Hz
 • Zastosowanie: puszka z woskiem 400ml lub twardy wosk ( brak w zestawie )
 • Wymiary urządzenia: 18 x 15 cm
 • Moc: 100W

Podgrzewacz posiada płynną regulację temperatury; szybko rozgrzewa wosk, a dzięki pokrywce utrzymuje stałą temperaturę. ⏪

✔️ Produkt posiada diodę kontrolną, w momencie gdy osiągnie wybraną temperaturę dioda poinformuje nas o tym wyłączając się; jest to duże ułatwienie. Podgrzewacz nie wymaga ciągłego kontrolowania czy wosk jest już rozpuszczony.


✔️ Dodatkowo do zestawu dołączono pokrywkę, która dba o to, by temperatura się utrzymywała, a także uchroni przed zabrudzeniami.

✔️Na pokrywce znajdują się 3 otwory, które dbają o to by odprowadzić nadmiar pary