Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

ROWEREK BIEGOWY DREWNIANY JEŹDZIK CHODZIK 12

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 3 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

ROWEREK BIEGOWY DREWNIANY JEŹDZIK CHODZIK 12 ROWEREK BIEGOWY DREWNIANY JEŹDZIK CHODZIK 12 ROWEREK BIEGOWY DREWNIANY JEŹDZIK CHODZIK 12

✅Jazda na rowerkach biegowych wspomaga koordynację ruchową oraz uczy utrzymywania równowagi!

Pozwala rozwijać kolejne zdolności takie jak wsiadanie, zsiadanie, odpychanie. Sama jazda zapewni długie godziny zabawy!

Prosty jednoślad bez pedałów sprawi, że dziecko wykorzysta całą energię nóg na odpychanie się, podpieranie oraz hamowanie.

Brak pedałów sprawi, że maluch skupi cała uwagę na kierunku jazdy, dzięki czemu bez problemu opanuje trudną technikę utrzymywania równowagi balansując ciałem.

Solidnie wykonany, bezpieczny rowerek pozwoli dziecku poczuć niewymowną frajdę z posiadania własnego pojazdu, ucząc go przy tym samodzielności.

Na rowerku biegowym maluch bez żadnego problemu podjedzie pod górę, zjedzie z niej, będzie szalał po lesie, górkach, dołkach i korzeniach, a nawet lekko piaszczystych ścieżkach.


Rowerek wykonany jest z drewna, co sprawia, że jest lekki i nie będzie dodatkowym obciążeniem dla dziecka.

Na ramie rowerka znajduje się uchwyt ułatwiający wzięcie go przez rodzica w rękę i przeniesienie, na przykład kiedy dziecko się już zmęczy.

Drzewo jest idealnie wyszlifowane, więc nie ma obaw, że dziecko się przypadkowo skaleczy przez jakiś wystający, ostry element.

Rączki rowerka są wykonane z antypoślizgowej gumy, dzięki czemu kierownica nie wyśliźnie się przypadkowo z rączek dziecka.

Koła rowerka wykonane są z odpornej na uszkodzenia pianki EVA, są dużo lepsze od pompowanych, ponieważ nie ma ryzyka przebicia takiego koła, poza tym nadają się do użytkowania na każdego rodzaju powierzchni, nie wymagają również uzupełniania powietrza. Dzięki takiemu wykonaniu bieżnik koła ma dużo lepszą przyczepność do podłoża, a przy tym świetnie amortyzuje wstrząsy powstałe w trakcie jazdy.

Siodełko posiada możliwość regulacji, więc bez problemu można dopasować jego wysokość do wzrostu dziecka.


Jeździk ma ogranicznik kąta skrętu kierownicy, zapobiegnie to przypadkowemu przewróceniu się dziecka oraz nie pozwala manewrować kierownicą w zbyt szerokim zakresie.

Na kierownicy znajduje się metalowy dzwonek, który pozwoli dziecku na sygnalizowanie jego obecności w pobliżu, dzięki temu od najmłodszych lat maluch będzie się uczył prawidłowego zachowania na drodze.

Na ramie rowerka jest umieszczona materiałowa torebka, montowana na rzep, w której dziecko może schować butelkę z piciem lub jakieś skarby znalezione w trakcie spaceru.

✅Specyfikacja produktu:

  • Materiał wykonania ramy: drzewo
  • Koła: pianka EVA
  • Rączki: guma
  • Siodełko: PVC
  • Koszyczek: poliester
  • Dla dzieci od 36 m-ca życia polecany od 24 msc

Nowoczesny design

Wygodny uchwyt do przenoszenia umieszczony na ramie rowerka

Miękkie siodełko z możliwością regulacji

✅Materiałowy koszyczek zakładany na ramę rowerka

✅Metalowy dzwonek jako dodatkowy, funkcjonalny gadżet

Rozwija u dziecka zmysł utrzymania równowagi

Ekologiczny materiał wykonania - drzewo

Wytrzymała konstrukcja

✅Lekki, przy tym więc łatwy w transporcie

Rączki kierownicy wykonane z antypoślizgowej gumy

✅Gładka, oszlifowana rama nie posiadająca szorstkich lub ostrych elementów


Każdy rowerek wysyłamy w zestawie z wszystkimi elementami widocznymi na zdjęciu w eleganckim opakowaniu świetnie nadającym się na prezent.


KOLORY:

kolory wysyłane są w mixie

kolory zależne są od dostawy