Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

MATA TEFLONOWA NA GRILLA RUSZT TACKA DO PIECZENIA

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.2 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

MATA TEFLONOWA NA GRILLA RUSZT TACKA DO PIECZENIA MATA TEFLONOWA NA GRILLA RUSZT TACKA DO PIECZENIA MATA TEFLONOWA NA GRILLA RUSZT TACKA DO PIECZENIA MATA TEFLONOWA NA GRILLA RUSZT TACKA DO PIECZENIA

WIELOFUNKCYJNA I WYGODNA W UŻYCIU

Na teflonowej macie wielokrotnego użytku można piec, smażyć i grillować. Mata jest lekka i łatwa w użyciu, a materiał z którego została wykonane odznacza się wysoką jakością. Świetnie sprawdza się zarówno na grillu jak i w domowym piekarniku. Dzięki teflonowej powłoce z łatwością zdejmiesz z niej potrawy, które zawsze będą soczyste i równomiernie dopieczone.

Teflonowa mata do grilla jest odporna na wysokie i niskie temperatury. Dzięki wytrzymałości termicznej do 260°C, możesz grillować bez obaw że przypalisz ją albo swoje danie. Pamiętaj tylko aby ruszt do smażenia, na którym położysz matę umieścić minimum 18 cm nad paleniskiem.

Mata może być myta ręcznie jak i w zmywarce a do jej czyszczenia nie trzeba używać żądnych środków chemicznych. Mata nie przenosi zapachu przyrządzanych na niej potraw, nadaje się więc zarówno do mięsa jak i warzyw. Po zwinięciu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu łatwo ją przenosić i przechowywać.