Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.2 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM TABLET GRAFICZNY DO RYSOWANIA MALOWANIA ŚWIATŁEM

✅ MAGICZNA TABLICA DO MALOWANIA

Twoje Dziecko maluje wszędzie gdzie popadnie ❓

⏩ Ten Tablet będzie Dla Niego idealny ⏪

Zestaw "narysuj światłem" pomoże dziecku odkryć jego potencjał twórczy, ale jednocześnie, meble i tapety w twoim mieszkaniu nie będą "ozdobione" wzorami i ręcznym pisaniem.


Sposób Użytkowania❓ Banalnie Prosty

1️⃣ Weź specjalną tablice z powłoką gromadzącą światło, markerem latarki i zacznij rysować!

2️⃣ Od dotyku "pędzla" do "płótna" będą lekkie linie, jasność i klarowność zależy od odległości od znacznika do tabletu i kąta nachylenia.

3️⃣Nie można wymazać z powierzchni roboczej, ale można rysować na górze, ponieważ każda nowa linia będzie jaśniejsza niż poprzednia. Całkowicie ten sam obraz znika w 30-40 minut.

4️⃣. Na drugim końcu markera znajduje się długopis ze specjalnym atramentem, który pojawia się tylko pod światłem latarki. Nie można go narysować na tablecie-użyj do tego zwykłego papieru!

✅ SPECYFIKACJA :

⏩ Wymiar Tablicy : 21 x 14 cm

⏩ Wymiar Długopisu : 13 cm

⏩ Materiał : tworzywo sztuczne PVC

✅ ZESTAW ZAWIERA

 TABLICE 21X14 CM

 DŁUGOPIS Z ŚWIATŁEM + baterie gratis

 SZABLON ALFABETU I LITER

 PUDEŁKO PRODUCENTA


✅ IDEALNY NA PREZENT

ŚWIETNY PREZENT - ta tablica świetlna może być idealnym prezentem na urodziny, boże narodzenie lub inną okazję dla dzieci