Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

SEKATOR DO GAŁĘZI OGRODOWY RĘCZNY NOŻYCE MOCNY

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.5 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

SEKATOR DO GAŁĘZI OGRODOWY RĘCZNY NOŻYCE MOCNY SEKATOR DO GAŁĘZI OGRODOWY RĘCZNY NOŻYCE MOCNY SEKATOR DO GAŁĘZI OGRODOWY RĘCZNY NOŻYCE MOCNY SEKATOR DO GAŁĘZI OGRODOWY RĘCZNY NOŻYCE MOCNY SEKATOR DO GAŁĘZI OGRODOWY RĘCZNY NOŻYCE MOCNY

Sekator to narzędzie ogrodnicze, które służy do cięcia pędów, gałęzi i innych elementów roślin. Składa się z dwóch ostrzy, które przecinają materiał roślinny, oraz sprężyny, która otwiera ostrza po zaciśnięciu ich uchwytu. Dzięki temu sekatorem można precyzyjnie i bez uszkodzeń ciąć rośliny, co jest bardzo ważne dla ich zdrowia i wyglądu.

Sekator to niezwykle przydatne narzędzie dla ogrodników, a także dla osób dbających o rośliny w ogrodzie czy na balkonie. Dzięki nim można precyzyjnie i skutecznie przycinać pędy i gałęzie, co pozytywnie wpływa na kondycję roślin i ich estetykę.

Sekator to narzędzie ogrodnicze, które posiada wiele zalet, oto niektóre z nich:

✅Precyzyjne cięcie - Sekator pozwala na dokładne i czyste cięcie pędów i gałęzi roślin, dzięki czemu można uzyskać ładne kształty i poprawić ich kondycję.

✅Łatwość użytkowania - Sekator jest lekki, a jego uchwyt jest wyprofilowany, co ułatwia pracę i zmniejsza zmęczenie rąk.

✅Zdrowie roślin - Cięcie sekatorem zwykle jest mniej inwazyjne niż cięcie nożycami lub nożem, co pozwala uniknąć uszkodzeń pędów i gałęzi oraz minimalizuje ryzyko chorób roślin.

✅Wielofunkcyjność - Sekator może być używany do różnych zadań, takich jak cięcie pędów kwiatów, gałęzi drzew, krzewów, cięcie trawy i innych roślin.

✅Trwałość - Sekator wykonany jest ze stali hartowanej, co sprawia, że jest trwały i odporny na uszkodzenia.

Sekator to podstawowe narzędzie każdego ogrodnika, które pozwala na precyzyjną i skuteczną pielęgnację roślin. Dzięki niemu praca w ogrodzie jest łatwiejsza, szybsza i bardziej efektywna.

SPECYFIKACJA

  • Materiał: stal
  • Długość całkowita: 20cm
  • Długość ostrza: 7,5 cm
  • Zamek blokujący
  • Antypoślizgowy uchwyt
  • Odporność na ścieranie