Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

HULAJNOGA DLA DZIECI TRÓJKOŁOWA BALANSOWA SKŁADANA

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 2 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

HULAJNOGA DLA DZIECI TRÓJKOŁOWA BALANSOWA SKŁADANA HULAJNOGA DLA DZIECI TRÓJKOŁOWA BALANSOWA SKŁADANA HULAJNOGA DLA DZIECI TRÓJKOŁOWA BALANSOWA SKŁADANA HULAJNOGA DLA DZIECI TRÓJKOŁOWA BALANSOWA SKŁADANA HULAJNOGA DLA DZIECI TRÓJKOŁOWA BALANSOWA SKŁADANA

❇️ HULAJNOGA TRÓJKOŁOWA SKŁADANA ŚWIECĄCE KÓŁKA LED

➡️ Hulajnogi trójkołowe są łatwe do nauki i szybko rozwijają umiejętności równoważenia i koordynacji ruchowej u dzieci. Dzięki temu dzieci szybciej zdobywają pewność siebie i są gotowe na naukę jazdy na bardziej zaawansowanych hulajnogach.

➡️ Zachęcają dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu, co jest ważne dla zdrowia i dobrej kondycji fizycznej. Dzieci mogą się bawić, rozwijać swoje umiejętności i jednocześnie cieszyć się korzyściami dla zdrowia.

❇️ DLACZEGO WARTO KUPIĆ ?

Hulajnoga trójkołowa ma wiele zalet,

szczególnie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Oto kilka z nich:

➡️ Łatwość nauki - Hulajnogi trójkołowe są łatwe do nauki i szybko rozwijają umiejętności równoważenia i koordynacji ruchowej u dzieci. Dzięki temu dzieci szybciej zdobywają pewność siebie i są gotowe na naukę jazdy na bardziej zaawansowanych hulajnogach.

➡️ Stabilność - Hulajnogi trójkołowe mają stabilną konstrukcję, dzięki której są bezpieczne i łatwe do prowadzenia. Trzy koła zapewniają większą stabilność, co jest szczególnie ważne dla początkujących hulajnogowców.

➡️ Bezpieczeństwo - Hulajnogi trójkołowe są zwykle wyposażone w hamulce nożne, które pozwalają na bezpieczne zatrzymanie hulajnogi w każdej chwili. Dzięki temu dzieci mogą czuć się bezpiecznie i kontrolować prędkość swojej jazdy.

➡️ Ruch na świeżym powietrzu - Hulajnogi trójkołowe zachęcają dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu, co jest ważne dla zdrowia i dobrej kondycji fizycznej. Dzieci mogą się bawić, rozwijać swoje umiejętności i jednocześnie cieszyć się korzyściami dla zdrowia.

➡️ Dobra zabawa - Hulajnogi trójkołowe są po prostu zabawne! Dzieci uwielbiają się nimi bawić, jeździć i biegać, a to pozwala na rozwijanie kreatywności i wyobraźni.

❇️  CECHY

➡️ Aż 4 - stopniowa regulacja wysokości kierownicy

➡️ Kauczukowe kółka

➡️ Tylny narożny hamulec

➡️ Antypoślizgowe rączki

➡️ Maksymalny ciężar

➡️ Składana

➡️ Świecące Kółka

❤️ IDEALNA NA PREZENT

❇️ Specyfikacja:

Rozstaw kół przednich: 22cm

Długość całkowita hulajnogi: 56cm

Długość podestu: 28cm

Szerokość podestu: 12cm (w najszerszym miejscu)

4 stopniowa regulacja kierownicy: 59 - 74 cm

Średnica przednich kół: 11,5cm, grubość 2 cm

Średnica tylnego koła: 7,5cm, grubość 2 cm

Szerokość kierownicy: 21 cm

Wysokość hulajnogi po złożeniu: 13cm