Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Aktualności

POMPKA ROWEROWA NOŻNA RĘCZNA MAŁA NA ROWER MINI

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.2 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

POMPKA ROWEROWA NOŻNA RĘCZNA MAŁA NA ROWER MINI POMPKA ROWEROWA NOŻNA RĘCZNA MAŁA NA ROWER MINI POMPKA ROWEROWA NOŻNA RĘCZNA MAŁA NA ROWER MINI POMPKA ROWEROWA NOŻNA RĘCZNA MAŁA NA ROWER MINI POMPKA ROWEROWA NOŻNA RĘCZNA MAŁA NA ROWER MINI POMPKA ROWEROWA NOŻNA RĘCZNA MAŁA NA ROWER MINI

✅ MAŁA POMPKA ROWEROWA

Pompka do roweru to niezbędne narzędzie dla każdego rowerzysty, który chce zadbać o stan swoich opon .

Dzięki jej małym wymiarom i dołączonych do zestawu uchwyty zamontujesz ją na rowerze, podczas jazdy na rowerze  zawsze będziesz naszykowany !

Wysoka jakość oraz funkcjonalność pompki.

✅ DO CZEGO SŁUŻY POMPKA ?

➡️ Do Roweru

➡️ Do Piłek

➡️ Do Motoru

➡️ Do Pontonów

➡️ Do Zabawek dmuchanych

✅ SPECYFIKACJA

▶️ Typ  : Ręczna , nożna

▶️ Waga  : 200 g

▶️ Rozmiar : 31 cm

▶️ Długość wężyka : 20 cm

▶️ Materiał : aluminiowa

▶️ Uchwyt do roweru : Tak

▶️ Końcówki : Tak

❇️ DOSTĘPNE KOLORY

✔️ NIEBIESKI

✔️ CZERWONY

✔️ SREBRNY

✔️CZARNY

ZALETY POMPKI

❇️ Łatwość i wygoda w użyciu: Pompka do roweru jest łatwa w użyciu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy umiejętności. Wymaga jedynie kilku ruchów, by napompować oponę, co sprawia, że jest to szybkie i łatwe zadanie.

❇️ Oszczędność czasu i pieniędzy: Dzięki pompce do roweru możesz uniknąć kosztów serwisowania roweru w sklepie rowerowym, ponieważ możesz samodzielnie napompować opony. Dodatkowo, pompa do roweru pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ nie musisz zatrzymywać się na stacjach benzynowych czy w sklepach rowerowych, by skorzystać z ich pomp.

❇️ Przenośność: Pompka do roweru jest niewielkich rozmiarów i łatwa do przenoszenia. Można ją łatwo schować do torby czy plecaka, co pozwala na zabranie ich ze sobą w czasie wycieczki rowerowej bądź zamontować na rowerze .

❇️ Uniwersalność: Pompka do roweru jest  zazwyczaj uniwersalna i pasuje do większości typów rowerów, bez względu na rozmiar opon.

❇️ Bezpieczeństwo: Napompowane opony zapewniają lepsze bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze, ponieważ zmniejszają ryzyko przecięcia czy przebicia opony, a także zapewniają lepszą przyczepność i kontrolę nad rowerem.

❇️ Ekologia: Korzystając z pompki do roweru, możesz też działać na rzecz ochrony środowiska, ponieważ nie musisz korzystać z napędu elektrycznego czy sprężonego powietrza, co jest bardziej przyjazne dla środowiska niż korzystanie z pomp w stacjach benzynowych czy w sklepach rowerowych.

⬆️ ⬆️ ⬆️ Wszystkie te zalety sprawiają, że pompka do roweru jest niezbędnym narzędziem dla każdego rowerzysty, który dba o stan swojego roweru i chce uniknąć problemów z oponami podczas jazdy. ⬆️ ⬆️ ⬆️